Avalanche
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Avalanche


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 LuDaCriS_PL-podaneczko ;p

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Prezesik0




Liczba postów : 1
Join date : 24/04/2011

LuDaCriS_PL-podaneczko ;p Empty
PisanieTemat: LuDaCriS_PL-podaneczko ;p   LuDaCriS_PL-podaneczko ;p Icon_minitimeNie Kwi 24, 2011 8:42 pm

Nick:LuDaCriS_PL
Imię: Przemysław wiesz jak
Wiek: 16
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Profesja: Łucznik
Level:76
Karty: zacznę od ranga bardzo lubię nim grac: dużo stunow fajne kryty itp. mam job/45+2-> następny będzie sinek jest to moja narazie najsłabsza sp 26j+0 nie podoba mnie sie specjalnie czadowa jest tylko charga ;p i nic więcej/destro nie jest jaka super sp ale mam 30j+1 w pudelku z zamiarem sprzedaży ;p ->no i na końcu WK bardzo fajowa sp do expa szczególnie na LoD w pvp także niczego sobie mam 45J+0 ;p moje karty nie sa jakies super ale mysle ze dosyc je ogarniam o nie tak ze mi sie gra hehe, chyba to na tyle o sp



Poprzednie rodziny: były one 3 --pierwsza to byla Prouber nie odszedłem lecz zostałem wyrzucony ponieważ na długi czas znudziła mi sie ta gra i nie siedziałem na niej ;p-2 byla Critique powiem wam byla bardzo fajna fam mila atmosferka spoko ludzie ale pozmienialo sie to pokłóciło sie kila osob i zostało w fam tylko 3 typow i uznałem ze to niema sensu wiec powiedziawszy Bye bye odszedlem hehe w ;p hehe/ potem byla na króciutki czas rodzina Hard bardzo fajnie sie zapowiadała ale to niebylo to / niezorganizowani byli w ogóle padaliśmy na lod w ogóle kapa mnie sie w krecala w tamtej fam hehe i mysle ze to tlye co mam do powiedzenia
Coś o sobie:jestem czlowiekiem nie marsjanem troche wariat ale mily ;p lubie sobie potanczyc praktycznie tym sie zajmuje ;p treningi itp to jets moja pasja obok tego stoi boxing szybkie nogi na macie mocna piesci wiesz jak hehe ;p mieszkam sobie normalnie w domku z rodzinkom brata niemam psa mam bo mam buda bedzie dal fanow to BULTERIER i tak sobie zyje hehe ;ppopalic z sziszki tez lubie wiec elo
Preferuje:HANDEL lubię po prostu siedzieć sobie na sklepach jedzonko w lapce i szukać ciekawych ofert zawsze sie cos znajdzie /pvp tylko dal funny nie przesiaduje duzo na arence exp w ogole odpada najnudniejszy sposob gry wole robic zadania ;p chyba ze mam fajne pt i fanjnie idzie pogadac z kims w tedy sie milo expi-to na tyle by bylo
Coś od siebie:no od siebie dam tyle co dam -mila atmosfere jestem na ogol spokojny sprzeczek nie bedzie mysle ze idzie zemna pogadac , uważam ze ortografia dobrze u mnie stoi nie bedzie wiele bledow nie beda was bolec oczy, mysle ze fanie sobie pogadamy na tsie czy na skypie oczywiscie jak nie bede słuchał muzyki jestem fanem tego rodzaju sztuki i myślę ze to na tyle za wiele nie dam bo juz duzo dalem mojej dziewczynnie i wiele niezostalo i prosze serdecznie o przyjecie EMA
Powrót do góry Go down
UchihaLudwik




Liczba postów : 23
Join date : 05/03/2011
Age : 31
Skąd : Lbn

LuDaCriS_PL-podaneczko ;p Empty
PisanieTemat: Re: LuDaCriS_PL-podaneczko ;p   LuDaCriS_PL-podaneczko ;p Icon_minitimeSro Kwi 27, 2011 3:22 pm

Jakoś tak nijak, na nie Neutral
Powrót do góry Go down
Dzbanek

Dzbanek


Liczba postów : 22
Join date : 27/02/2011
Age : 30
Skąd : Bydgoszcz <3

LuDaCriS_PL-podaneczko ;p Empty
PisanieTemat: Re: LuDaCriS_PL-podaneczko ;p   LuDaCriS_PL-podaneczko ;p Icon_minitimeSro Kwi 27, 2011 3:29 pm

dużo napisał i się postarał, myślę że tak.
Powrót do góry Go down
norbos

norbos


Liczba postów : 27
Join date : 28/02/2011
Age : 30

LuDaCriS_PL-podaneczko ;p Empty
PisanieTemat: Re: LuDaCriS_PL-podaneczko ;p   LuDaCriS_PL-podaneczko ;p Icon_minitimeSro Kwi 27, 2011 5:35 pm

Jestem na nie.
Powrót do góry Go down
free




Liczba postów : 8
Join date : 27/02/2011

LuDaCriS_PL-podaneczko ;p Empty
PisanieTemat: Re: LuDaCriS_PL-podaneczko ;p   LuDaCriS_PL-podaneczko ;p Icon_minitimeWto Maj 03, 2011 5:09 pm

chujowy nick
Powrót do góry Go down
Sponsored content





LuDaCriS_PL-podaneczko ;p Empty
PisanieTemat: Re: LuDaCriS_PL-podaneczko ;p   LuDaCriS_PL-podaneczko ;p Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
LuDaCriS_PL-podaneczko ;p
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalanche :: Podania-
Skocz do: