Avalanche
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Avalanche


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 NocnaTibia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Haisei (Nocna)




Liczba postów : 2
Join date : 18/04/2011

NocnaTibia Empty
PisanieTemat: NocnaTibia   NocnaTibia Icon_minitimePon Kwi 18, 2011 11:18 pm

Hmm, może zacznę tak, zanim to usuniesz, przeczytaj chociaż >.>

Zastanawiacie się czyim jestem nupkiem, ale was zaskocze, kolega kiedyś grał w NT, znał was, nie tylko z Avalanche, ale także z "początków", stąd moje dziwne "informacje" np. znajomość pseudonimu Pereł;

Zachowywałem się jak dzieciak, pozdrawiając niektóre osoby od was z fam, pisząc głupie rzeczy itd., na początku bawiłem się tą grą, nie obchodziło mnie co o mnie pomyślicie (świadczy o tym chociażby nick NocnaTibia, tak interpretowałem skrót "NT" ;D)

Jednak, gra spodobała mi się, nawet bardzo i żałuję wcześniejszych posunięć, z tego miejsca chciałbym przeprosić, szczególnie Pereła, za te wygłupianie się, po prostu aż bawiło mnie twoje przesadzone zdenerwowanie ;D, to się więcej nie powtórzy

Wracając do "kolegi", oczywiście nie ujawnię wam jego tożsamości, z jednego powodu, on już tą grę skończył i nie życzy tego sobie, jednak zaznajomił mnie z całym "światem", jak i graczami, których znał i darzył sympatią (mówię o dużej części tej właśnie fam)

Reasumując, nie jestem głupim 9-latkiem, ani nupkiem kogoś, kto chciał z was "pobrechtać", za swoje głupoty przepraszam

Nie bez powodu ten topic znajduje się w dziale "Podania", pewnie z wielu z was uzna to za "bezczelność", ale tak, składam podanie i kończę, wstęp - wyjaśnienie;


Nick: NocnaTibia ( nieszczęsna geneza wyjaśniona)

Imię: Mateusz

Wiek: 17 lat

Miejscowość: Warszawa

Profesja: Mag

Level: 70 ( obecnie go nie ma, jednak jest to kwestia 3 dni, a z niższym, nie będę się ośmieszał na tym podaniu Razz )

Karty:

Red 22+5

Holy 58+5

Blue (póki co jest robione, dynamicznie zwiększa się job, domyślny + do początku Maja + 11)

DG 23 + 1

Poprzednie fam: Nie licząc noobskiej fam z początków gry, QuoVadis, powód odejścia - dziecinne zachowanie członków, brak reakcji zarządu oraz SweetUfaa (wciąż jestem członkiem) - część z Was powinna znać tą fam, doszło do rozłamu, co prawda teraz panuje miła atmosfera, ale jest nas niewielu, szefowa zamierza skończyć to ciągnąć do końca tygodnia;

Preferuje: Naprawdę, wszystko po trochu

Coś od siebie: Hmm, nie wiem czy ma sens pisanie o sobie w realu, więc napisze co taki noob może dodać od siebie dla fam, przede wszystkim swoją codzienną grę, aktywność, w zakresie swoich możliwości pomoc, pomoc w tworzeniu miłej atmosfery; jestem rozmowny, raczej bezkonfliktowy, chętnie spędzę wolny czas w towarzystwie fajnych (jak słyszałem, ale i po części zaobserwowałem) ludzi...

Hmm, to wszystko ode mnie, szczególnie zwróćcie uwagę na pierwszą część wypowiedzi, mam nadzieje, że przemyślicie rozsądnie sprawę Smile

Pozdrawiam




Powrót do góry Go down
prl
Bóg Lansu
Bóg Lansu
prl


Liczba postów : 31
Join date : 01/03/2011

NocnaTibia Empty
PisanieTemat: Re: NocnaTibia   NocnaTibia Icon_minitimePon Kwi 18, 2011 11:26 pm

Cytat :
Level: 70
Rekrutacja jest 80lvl+ (z wyjątkami 75+) to i tak nie mamy o czym mówić, pomijając wszystko inne.
Odrzucone, dziękuje, dowidzenia.
Powrót do góry Go down
Haisei (Nocna)




Liczba postów : 2
Join date : 18/04/2011

NocnaTibia Empty
PisanieTemat: NocnaTibia c.d. (ostatni temat)   NocnaTibia Icon_minitimePon Kwi 18, 2011 11:45 pm

Pereł, wiem, że masz do mnie osobistą urazę, (te postaci od fam to były moje nupki, jak coś), ale może dałbyś się wypowiedzieć innym członkom, a nie od razu zamykasz temat, jakie by te wypowiedzi nie były ? czytając inne podania, mogę dojść do wniosku, że z innymi wyjątkami (np. Yursyk) 73 a 70 to jest nic, więc się nie dziw, że składam podanie, choć wiem, że szanse na przyjęcie są bliskie zeru, chcę chociaż spróbować; poza tym, odpowiedz szczerze, czy zmieniłoby to coś, jeśli miałbym 80 lvl i wypas karty ? nie sądzę, wiem, że jesteś zastępcą, masz mnie za debila, ale jakoś innym kandydatom dałeś szansę wysłuchania innych postów, ja też o to proszę;
Powrót do góry Go down
prl
Bóg Lansu
Bóg Lansu
prl


Liczba postów : 31
Join date : 01/03/2011

NocnaTibia Empty
PisanieTemat: Re: NocnaTibia   NocnaTibia Icon_minitimeWto Kwi 19, 2011 12:01 am

Yursyk dolaczyl tylko dzieki 'znajomosciom', kazdy inny przypadek bylby tak samo potraktowany jak i Twoj.
I nie dam sie innym wypowiedziec, gdyz narnormalniej nie spelniasz wymagan, jakichkolwiek. I tak, zmieniloby to cos gdybys mial wyzszy level, uslyszalbys wiecej razy nie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





NocnaTibia Empty
PisanieTemat: Re: NocnaTibia   NocnaTibia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
NocnaTibia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalanche :: Podania-
Skocz do: